Please update your Flash Player to view content.

Witamy w AKSA!

 

 AkSA – to jest to !
 

AKSA

Jeśli szukasz szkoły z przepełnionymi salami, atmosferą pełną napięć, mało przyjaznych nauczycieli oraz "edukacyjnych schodów" i niepewności - możesz z czystym sumieniem opuścić tę stronę. Nasze Szkoły są nowoczesnymi placówkami, troszczymy się bowiem nie tylko o rozwój intelektualny słuchaczy, ale także przywiązujemy dużą wagę do klimatu panującego w szkołach.

Dlatego starannie dobieramy życzliwy, kompetentny i doświadczony zespół pedagogiczno-dydaktyczny, który czuwa nad naszymi Słuchaczami.

 Wychodzimy z założenia, że nauka w stresie jest nieefektywnym przedsięwzięciem.Na zajęciach w naszych Szkołach, panuje miła i rodzinna atmosfera, która pozytywnie oddziałuje, zarówno na młodszych, jak i na starszych uczniów.

  • U nas, spotkasz się z indywidualnym podejściem, do każdego!
  • Motywacja i przełamywanie barier stanowi klucz do sukcesu.
  • Nasze szkoły są bezpłatne.

Zależy nam na poziomie kształcenia, pragniemy, aby Słuchacze naszych Szkół chętnie podnosili swoje kwalifikacje, kontynuowali swobodnie naukę oraz ciepło wspominali chwile spędzone w szkole. AkSA to przede wszystkim odpowiednie podejście do każdego słuchacza , atrakcyjne kierunki nauczania, a co najważniejsze brak opłat za naukę.


Szkoły AkSA  oferują również szkolenia i kursy różnego rodzaju, w tym językowe, florystyczne i zawodowe.