Please update your Flash Player to view content.

Aktualności

Egzaminy maturalne

 
 
 
 
Uwaga!
 
Informujemy, że harmonogram egzaminów maturalnych jest już dostepny na naszej stronie w linku -> Harmonogram egzaminów maturalnych.
Egzaminy odbywają się na ulicach
1 Maja 13- Polskie Towarzystwo Ekonomiczne (8 piętro)- pp
Świętego Wojciecha 3/3a- pr

 
 
Życzymy powodzenia oraz pozytywnych wyników!
 

Godzina rozpoczęcia zajęć

Uwaga!
 
Piątkowe zjęcia rozpoczynają się od godziny 15:30.
 
Sobotnie zajęcia rozpoczynają się od godziny 8:00.
 

Nowy zawód w 60 godzin! Zostań Groomerem już teraz

Jak szkolić to tylko w zawodach z przyszłością!

A do takich z pewnością zalicza się groomer czyli... psi i koci fryzjer! Nauczycie się nie tylko strzyżenia czy trymowania futrzastych pupili, ale także podstaw pielęgnacji i mycia.

Szczegółowe informacje i cennik na stronie: http://aksakursy.pl/produkt/grooming/

Istnieje możliwość doboru indywidualnego

terminu kursu i zniżek!

Kurs Decoupage I stopnia - zapisy trwają!

Czy chcesz coś zmienić w swoim domu?
Nie masz pieniędzy na drogie meble i dodatki?

Ten kurs jest dla Ciebie!

Nie musisz mieć zdolności plastycznych, nie musisz  
umieć malować...
wystarczą dobre chęci i trochę czasu.

 
 

Przeznaczony jest on dla wszystkich, którzy rozpoczynają swoją przygode z tą wspaniała techniką.

Cena już od 79 zł!

Kontakt:


Telefon: 739-268-684 
http://aksakursy.pl/produkt/decoupage-i-stopnia/
 

Szkolenia on-line i e-learning z AkSA- ucz się bez wychodzenia z domu!

W dobie nieustającej potrzeby pogłębiania wiedzy i uzyskiwania nowych umiejętności postaw na rozwój z AkSA - w szybki sposób zadbamy właśnie o Ciebie!

 
Już teraz wstąp do świata nowoczesnych i kompleksowych szkoleń on-line.
Sięgnij po nowatorskie narzędzia przyswajania wiedzy.
Bądź konkurencyjny na rynku pracy. 
Wyróżnij się w tłumie.
AkSA Szkolenia on-line - Twoją drogą do sukcesu!
 

ZAPISY DO SZKÓŁ TRWAJĄ!

Pierwsza edycja kursu groomerskiego już za nami!

Pełna pasji i zaangażowania kursantka, fantastyczna pani instruktor lek. wet. Katarzyna Karczewska, dzielne

psiaki, oddani właściciele... to po prostu musiało się udać!

 W ruch poszły szczotki, nożyczki i szampony, kłęby futra latały po całym gabinecie, usłyszeliśmy nawet prawdziwy psi śpiew, ale było warto!

Zobaczcie sami, jakie psie cudo można wyczarować na naszych kursach!

Edukacyjna wyprawa do świata Alzheimera i współczesnych uzależnień

Fundacja na rzecz rozwoju i integracji TARCZA w Olsztynie miała nieopisaną przyjemność organizować pierwsze z cyklu edukacyjnych spotkań dla młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych. 

Spotkanie odbyło się 3 czerwca 2016 roku w Centrum Alzheimera „Dar Serca” w Olsztynie prowadzonym przez Stowarzyszenie Europejskie Centrum Wsparcia Społecznego HELPER.

W letnie, piątkowe przedpołudnie pilotażowa grupa 15 uczniów z Zespołu Szkół Budowlanych w Olsztynie wraz z opiekunem uczestniczyła  w nieodpłatnym spotkaniu poświęconym dwóm najbardziej aktualnym problemom cywilizacyjnym? chorobie Alzheimera oraz uzależnieniom. 

Szkolenie tematyczne poprowadzili lekarze specjaliści z zakresu psychiatrii z wieloletnim doświadczeniem, którzy w trakcie swojej praktyki zawodowej zetknęli się z każdym stadium choroby Alzheimera, a także tymi znanymi, jak i dopiero odkrywanymi przez młodzież środkami uzależniającymi.

Choroba Alzheimera- choroba XXI wieku - pod takim tytułem lek. med. Małgorzata Borkowska-Sztachańska, specjalista psychiatrii, wprowadzała uczestników spotkania w świat i problematykę osób dotkniętych chorobą Alzheimera. Z kolei lek. med. Agnieszka Wasilewska uświadomiła zebranym, jak szybko zmienia się świat używek i jak łatwo pozornie zwykły nawyk staje się groźnym nałogiem.

Zadbaliśmy także o to, aby uczestnicy mogli spotkać się, porozmawiać i powymieniać się wrażeniami z podopiecznymi Centrum. Ta lekcja zapewne na długo pozostanie w pamięci młodych ludzi i stanie się impulsem do kolejnych spotkań.

FOTORELACJA --> https://www.facebook.com/FundacjaTarczaOlsztyn/posts/1794842850745713

 

 

 

 

 

Postaw na rozwój z AkSA!

 W czasach pogoni za sukcesem i kultem pieniądza często umyka nam to, co jest naprawdę ważne... czyli sami my! Realizujemy się w pracy, dbamy o najbliższych, poświęcamy czas i energię dla przyjaciół, ale zapominamy o pielęgnacji własnego ja. W efekcie czujemy się niedowartościowani, zmęczeni życiem, a nasza świadomość podpowiada nam, że coś jest nie tak... tylko, że sami nie wiemy co.

Droga ku znalezieniu wewnętrznego szczęścia bywa długa i pełna zaskakujących zwrotów, ale czasem wystarczy naprawdę niewiele, by odnaleźć równowagę i poczucie samozadowolenia.

Jednym z najskuteczniejszych sposobów, aby to uczynić jest zrobienie czegoś tylko i wyłącznie dla siebie! Bez martwienia się, co inni powiedzą i bez wyrzutów sumienia, że w tym czasie powinieneś robić coś innego.

Zacznij realizować swoje marzenia z AkSA! Uzupełnij wykształcenie, zacznij naukę na nowym kierunku, podnieś swoje kwalifikacje, rozwiń pasje, znajdź nowe hobby- z nami to możliwe!

Przyjdź, poznaj naszą ofertę i pozwól nam uczestniczyć w realizacji Twoich życiowych celów. 

Pierwszy w Olsztynie kurs groomingu! Zapisy trwają!

 

Jak szkolić to tylko w zawodach z przyszłością!

A do takich z pewnością zalicza się groomer czyli... psi i koci fryzjer! Nauczycie się nie tylko strzyżenia czy trymowania futrzastych pupili, ale także podstaw pielęgnacji i mycia.

Ruszamy z zapisami, nie przegapcie takiej szansy!

 

Już za chwileczkę, już za momencik.. MATURA!

Pierwsze dni maja dla większości z nas kojarzą się z błogim odpoczynkiem w promieniach słońca. Ale nie zapominajmy o szczególnie zestresowanych w tym czasie… maturzystach!

Przed nami kolejna już odsłona maturalnych zmagań. Pisemne, ustne, podstawowe, rozszerzone- istny egzaminowy zawrót głowy czeka naszych dzielnych absolwentów. Jak co roku ściskamy kciuki za jak najlepsze wyniki :)  

Witamy w Akademickich Szkołach AkSA!

A jak Administracja, B jak BHP, C jak... czas na dobry zawód!

Zacznij z nami swoją edukacyjną przygodę

bądź pożądanym pracownikiem na rynku pracy!

Jak to możliwe?

Oferujemy kształcenie na atrakcyjnych i zawsze aktualnych kierunkach, których ukończenie przyniesie Ci tytuł technika nawet w półtora roku.

Dajemy Ci gwarancję powstania grupy i nierozwiązania jej w trakcie nauki. Od samego początku do końca kształcenia warunki uczęszczania na zajęcia pozostają niezmienione, nie ma żadnych ukrytych opłat za egzaminy, poprawki czy maturę!

To my jesteśmy dla Ciebie, a nie Ty dla nas! Przyjdź i dowiedz się więcej o promocjach, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.

Adres sekretariatu szkoły:

10-041 Olsztyn, ul. Św. Wojciecha 3/3a lok. 13 IIIp