Please update your Flash Player to view content.

Aktualności

Konkurs Dzień Kobiet z Aksa rozstrzygnięty!

Po raz kolejny spotyka nas ogromna przyjemność w postaci możliwości wręczenia Wam prezentów. Tym razem spośród osób, które zgłosiły swój udział w naszym konkursie Dzień Kobiet z Aksa Akademickie Szkoły Atena, wylosowaliśmy dwójkę szczęśliwców, do których trafiły darmowe vouchery do kina Helios.
 
Wielkie gratulacje dla Pani Karoliny i Pana Lukasa! Szczególnie cieszymy się, że Panu Lukasowi sprawiliśmy nie lada niespodziankę, bowiem - jak sam napisał - „Wow, pierwszy raz w życiu coś wygrałem :)”.
 
Życzymy Wam niezapomnianych wrażeń i miło spędzonego czasu na dowolnie wybranym przez Was seansie filmowym.
 
 

Nowa edycja kursu florystycznego w Akademickich Szkołach Atena!

Wszystkim, którzy dotychczas się wahali i nie byli przekonani, czy warto zapisać się na kurs florystyczny, odpowiadamy: WARTO!
Bowiem florystyka...  "to dobry pomysł na dochodową działalność - w trakcie świąt okolicznościowych czy popularnych imienin jesteś w stanie zarobić nawet miesięczny utarg. Przy prowadzeniu kwiaciarni na pewno przyda ci się smykałka do handlu, a także wiedza o kwiatach oraz umiejętność ich komponowania. Jeśli brak ci doświadczenia w usługach florystycznych, możesz udać się na specjalistyczny kurs. Bez, chociaż podstawowej, wiedzy florystycznej twój biznes nie ma szans na powodzenie. Chyba że zatrudnisz osoby, które się na tym znają. Brak doświadczenia nie jest przeszkodą. Tajniki sztuki florystycznej możesz jednak zagłębić na specjalnych kursach, które odbywają się w całej Polsce." (www.se.pl)
 
Zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku, wykształcenia czy płci...
Zawód z przyszłością jest w zasięgu Waszych rąk. Zapiszcie się już teraz! W dwa weekendy (przez 50 godzin) poznacie specyfikę zawodu florysty od strony teoretycznej i praktycznej.
 
Przekonacie się, że to nie tylko robienie bukietów, ale również praca przy aranżacji wnętrz oraz tworzenie wszelkiego rodzaju elementów dekoratorskich.
 
Po skończeniu naszego kursu z powodzeniem możecie szukać pracy w kwiaciarniach, firmach zajmujących się wystrojem na przyjęcia oraz dekorowaniem wnętrz, a także założyć własną firmę oferującą usługi dekoracyjno-aranżacyjne!
 
Kurs odbywa się w trybie weekendowym i trwa 50 godzin. Termin kursu dopasujemy do możliwości czasowych kursantów.
W razie pytań i chęci zapisania się zapraszamy do sekretariatu szkoły: Olsztyn, ul. Św. Wojciecha 3/3a lok.13 (3p.) - tel. 504 535 896.

Walentynkowy konkurs z Aksa Akademickie Szkoły Atena rozstrzygnięty!

Zainteresowanie konkursem ze strony Pań przerosło nasze najśmielsze oczekiwania i nie było łatwo zadecydować, które życzenia zasługują na wyróżnienie. Po burzliwych obradach postanowiliśmy, iż perfumy zlimitowanej edycji Anticipate for Men trafią w ręce Pani Małgorzaty.

konkurs

Pani Małgosiu – ujęła nas Pani szczerością oraz dawką ciepłych emocji, jakie można było wyczuć w Pani życzeniach adresowanych do ukochanego.

Jednocześnie ubolewamy nad faktem, że żaden z Panów nie zechciał zawalczyć o prezent dla swej sympatii... W związku z tym, flakonik z zapachem dla pań nie znalazł właścicielki i będzie jedną z nagród w najbliższym konkursie, który ogłosimy już wkrótce!
 

Mamy jeszcze wolne miejsca w Liceum Ogólnokształcącym! Więcej...

  • Wybraliście naukę w technikum, a teraz żałujecie?
  • Zrezygnowaliście ze szkoły i nie wiecie, co dalej robić?
  • Nauka w obecnej szkole sprawia Wam sporo trudności ?
Zapraszamy do Akademickich Szkół Atena w Olsztynie! My Wam pomożemy!
Zadbamy nie tylko o Wasze wykształcenie ogólne, ale i realizację przygotowania zawodowego u pracodawcy. Po szczegóły zapraszamy do naszego sekretariatu: Olsztyn, ul. Św. Wojciecha 3/3a lok. 13 (3 p.) i pod numerami telefonów: 504 535 896, 89 307 00 27
 

Zimową sesję w Akademickich Szkołach Atena uznajemy za zakończoną!

Nasi słuchacze po raz kolejny udowodnili, że są nadzwyczaj obowiązkowi i zdolni! Zanim na dobre zaczęły się ferie szkolne pozaliczali egzaminy,
uzyskali zaliczenia i wpisy... i już mogą na dobre cieszyć się z zasłużonego odpoczynku, przynajmniej od nauki.
 
Widzimy się już za kilka tygodni, a do tego czasu regenerujcie siły, ładujcie życiowe akumulatorki i korzystajcie z wolnych weekendów.
 
P.S. Jeżeli z różnych powodów nie daliście rady zaliczyć jakiegokolwiek przedmiotu, skontaktujcie się z nami - coś zawsze uradzimy i problem
rozwiążemy.

Kurs Florysty

Zapraszamy wszystkich, którzy szukają zawodu z przyszłością na kurs florystyczny. W dwa weekendy (przez 50 godzin) poznacie specyfikę zawodu florysty od strony teoretycznej i praktycznej.
 
Przekonacie się, że to nie tylko robienie bukietów, ale również praca przy aranżacji wnętrz oraz tworzenie wszelkiego rodzaju elementów dekoratorskich.
 
Po skończeniu naszego kursu z powodzeniem możecie szukać pracy w kwiaciarniach, firmach zajmujących się wystrojem na przyjęcia oraz dekorowaniem wnętrz, a także założyć własną firmę oferującą usługi dekoracyjno-aranżacyjne!

 
 
Kurs odbywa się w trybie weekendowym i trwa 50 godzin. Termin kursu dopasujemy do możliwości czasowych kursantów.
W razie pytań i chęci zapisania się zapraszamy do sekretariatu szkoły:

Olsztyn, ul. Św. Wojciecha 3/3a lok.13 (3p.) - tel. 504 535 896.

Uwaga trwa egzamin!

Ostatnie dni ubiegły pod znakiem gorączkowych przygotowań do egzaminów zawodowych. Wbrew pozorom dobrze zorganizowany i sprawnie przebiegający egzamin to wcale nie takie 5 minut i gotowe.... Ale zaprawieni w tego typu przedsięwzięciach poradziliśmy sobie bez trudu i część z Was – a konkretnie słuchacze z kierunku BHP-  9 i 10 stycznia br. podeszli do zupełnie nowych egzaminów zawodowych. Wszystko co nowe zawsze niesie ze sobą pewne niewiadome, bowiem nie każdą ewentualność da się przewidzieć.

Na szczęście obyło się bez żadnych przykrych niespodzianek i egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie Technik BHP edycja styczeń/luty 2014 przeszedł już do historii. Teraz pozostaje nam tylko czekać na wyniki.
W międzyczasie zapytaliśmy panią dyrektor szkoły o wrażenia:
- Obawy są zawsze, niezależnie czy to pierwszy czy setny egzamin, ale wszystko poszło zgodnie z planem. Z naszej strony włożyliśmy wiele wysiłku, żeby jak najlepiej przygotować naszych słuchaczy do nowej formuły egzaminów.  Wierzę, że wszystkim uda się zdobyć upragniony tytuł technika - powiedziała pani dyrektor.
 
W następnej odsłonie egzaminacyjnych doniesień przedstawimy Wasze opnie o nowym egzaminie. A tymczasem ściskamy kciuki za naszych absolwentów,
którzy przez najbliższe dwa dni zmagać się będą z zadaniami ze starej wersji egzaminów zawodowych . Połamania pióra!

Tak było w sobotę!

 
Kolejna edycja już wkrótce - każdy z Was nauczy się jak uratować życie drugiemu człowiekowi.
 
 
 
 
W wolnej chwili zajrzyjcie tutaj: Warto :)

FINAŁ ANDRZEJKOWEJ METAMORFOZY Z AKSA JUŻ ZA NAMI!

No i stało się! Wczoraj odbył się finał naszego konkursu ?Andrzejkowa metamorfoza z Aksa?.
Jury zgodnie zdecydowało, iż wielką przemianę sprezentujemy Klaudii Wilczopolskiej i tak też uczyniliśmy.
 
 

Uwaga! 30 listopada odbędą się zajęcia z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej!

30 listopada (sobota) około godziny 10:15 w ramach przedmiotu "Zagrożenia w środowisku pracy" dla I semestru BHP odbędą się zajęcia z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Serdecznie zapraszamy słuchaczy z pozostałych semestrów -  każdy z nas może uratować życie, tylko trzeba wiedzieć jak.

KONKURS!!! do wygrania ANDRZEJKOWA METAMORFOZA Z AKSA!!!

Szukasz pomysłu na zmianę swojego wizerunku przed zbliżającą się nocą andrzejkową?

Chcesz zaskoczyć swoich przyjaciół i rodzinę ?
Pragniesz przeżyć niezapomnianą przygodę?

Weź udział w konkursie i wygraj darmową ANDRZEJKOWĄ METAMORFOZĘ Z AKSA!

Zrób prezent sobie.. albo bliskiej osobie!
 
Regulamin konkursu: regulamin
 

Błyskawiczny kurs j.niemieckiego

Na Waszą prośbę rusza kolejna edycja Błyskawicznego Kursu Języka Niemieckiego dla opiekunów osób starszych. W zaledwie 5 dni nauczycie się podstawowych słówek i zwrotów! A potem z łatwością zdobędziecie pracę za granicą.

Spieszcie się, bowiem dla pierwszych osób czeka do 10% zniżki na cały kurs!
 
 

Informacje dodatkowe maj 2013

Ruszył nabór na nowy rok szkolny ( 2013/2014).

W chwili obecnej najpopularniejsze kierunki to: administracja, BHP oraz ochrona środowiska ! Zapraszamy !
 
Przypominamy
W sobotę dnia 18 maja 2013 roku czynny w godzinach 9:30 - 14 :00
W poniedziałek 20 maja 2013 roku sekretariat nieczynny.