Please update your Flash Player to view content.

Nowiny

Witamy w AKSA!

 

 AkSA – to jest to !
 

AKSA

Jeśli szukasz szkoły z przepełnionymi salami, atmosferą pełną napięć, mało przyjaznych nauczycieli oraz "edukacyjnych schodów" i niepewności - możesz z czystym sumieniem opuścić tę stronę. Nasze Szkoły są nowoczesnymi placówkami, troszczymy się bowiem nie tylko o rozwój intelektualny słuchaczy, ale także przywiązujemy dużą wagę do klimatu panującego w szkołach.

Dlatego starannie dobieramy życzliwy, kompetentny i doświadczony zespół pedagogiczno-dydaktyczny, który czuwa nad naszymi Słuchaczami.

 Wychodzimy z założenia, że nauka w stresie jest nieefektywnym przedsięwzięciem.Na zajęciach w naszych Szkołach, panuje miła i rodzinna atmosfera, która pozytywnie oddziałuje, zarówno na młodszych, jak i na starszych uczniów.

Czytaj więcej: Witamy w AKSA!

Zapisz się do wybranej szkoły

Szkoły AkSA umożliwiają zdobycie średniego wykształcenia w

  • Liceum Ogólnokształcące


lub zdobycia wykształcenia zawodowego

  •  Policealna Szkoła Zawodowa (dla absolwentów szkół średnich, nie jest wymagana matura).


    Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych - umożliwia zdobycie średniego wykształcenia absolwentom gimnazjum, dawnej 8-letniej szkoły podstawowej.(nauka trwa 3 lata 6 semestrów) oraz absolwentom zasadniczych szkół zawodowych ( nauka trwa 2 lata - 4 semestry)


    Policealna Szkoła Zawodowa - kształci w kilku atrakcyjnych kierunkach, a absolwenci podchodząc do egzaminu zawodowego mogą uzyskać tytuł technika. (nauka trwa od 1 roku do 2 lat w zależności od wybranego kierunku)

UWAGA!
 
Absolwenci Szkół AkSA zwolnieni są z wpisowego podczas zapisów na wszystkie typy studiów w OWSIiZ im T. Kotarbińskiego w Olsztynie . Wystarczy pokazać legitymację lub świadectwo ukończenia szkoły.